LIEBSTER BLOG AWARD// killka slow o mnie :)






        Wczoraj zostałam nominowana do Liebster Blog Award i chętnie wezmę udział w tej zabawie. Zabawa ma na celu wypromowanie mniej znanych blogów, a polega na tym, że odpowiadasz na 11 wcześniej zadanych pytań i nominujesz następne 11 osób. Uważam, że to świetny pomysł i możliwość poznania innych osób z blogosfery.

Ja zostałam nominowana przez

Dziękuję za nominację :)

A ja nominuję:


Moje odpowiedzi na pytania:

1. Co sprawiło, że zaczęłaś prowadzić bloga?
Jakiś czas temu w moje życie wkroczyła nuda, rutyna i brak jakiegokolwiek celu, po prostu wstawałam rano i nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Ten okres trwał już jakiś czas i przerażała mnie wizja tego, że cały czas stoję w martwym punkcie, potrzebowałam jakiejś zmiany, jakiegoś zajęcia, czegoś co zabije tą rutynę i bezcelową egzystencję. Od zawsze lubiłam nietypowe, oryginalne stylizacje, więc pomyślałam sobie 'a może po prostu zacznę blogować' i stało się, wzięłam aparat, ustawiłam samowyzwalacz i tak powstał pierwszy post na blogu :)

2. Jakie był początki Twojego blogowania?
Na samym początku zastanawiałam się, czy mój blog będzie jakoś prosperować, czy ludzie będą go wyświetlać. Pamiętam jak dostałam pierwszy komentarz pod któryś z pierwszych postów :) Cieszyłam się jak małe dziecko, że jednak ktoś tu zagląda i ludziom podoba się to co robię i to, że po prostu jestem sobą :D  A co do zdjęć to jak już wyżej wspomniałam na początku był samowyzwalacz, ja i mój pokój ;) później zaczęłam robić zdjęcia w plenerze. 

3. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić i dlaczego?
Nasze polskie morze :) nigdy nie byłam nad morzem i to nie jest żart :D i dlatego chciałabym je wreszcie odwiedzić i poczuć magię wschodów i zachodów słońca w tym miejscu :)

4. Co sprawia Ci największą radość w życiu?
Jest wiele rzeczy, które sprawiają mi radość w życiu: przyjaciele, rodzina, mój ukochany piesek, rysowanie, robienie tatuaży, zdjęć, zakupy :D ale największą radość sprawia mi słuchanie ulubionej playlisty, kocham muzykę. Uwielbiam od czasu do czasu odizolować się od wszystkich wszystkiego dookoła, włączyć muzykę i odlecieć :)
5. Jak opisałabyś siebie w paru zdaniach?
Takie banalne pytanie, a takie trudne :) hmm.. nigdy nie potrafię na nie odpowiedzieć i zawsze mnie to śmieszy, bo nikt inny nie zna mnie tak dobrze jak ja sama, więc powinno być to dla mnie bardzo łatwe ;) no dobra więc zacznę od tego, że uwielbiam oryginalność, uwielbiam czuć się "inna" niż wszyscy dookoła. Na pewno jestem marzycielką i posiadam duszę artystyczną. I to chyba na tyle, bo jak zawsze nie wiem po prostu co jeszcze mogę o sobie napisać ;)
6. Czy jest osoba, która Cię inspiruje, albo którą podziwiasz? Jeśli tak to dlaczego?
Jest wiele osób, które mnie inspirują, które sprawiają, że zaczynam działać i które szanuję za to co osiągnęły. Nie będę wymieniać ich z imion lub nazwisk, bo jest ich naprawdę wiele, ale szybko opiszę, że są to ludzie, którzy prowadzili normalne szare, nudne życie, którzy mieli wielkie marzenia i którzy byli tak uparci i wytrwali, że doszli do tego, czego tak naprawdę pragnęli, a zwykłe marzenia zamienili w rzeczywistość. Wielki szacun dla takich osób, podziwiam to, że tacy ludzie udowadniają nam, że w życiu można osiągnąć wszystko, czego chcemy.
7. Jakie jest Twoje ulubione zajęcie w wolnej chwili?
W wolnej chwili lubię czytać książki.
8. Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie z dzieciństwa?
Jak dla mnie, to całe moje dzieciństwo jest jednym wielkim, najpiękniejszym wspomnieniem. 
9. Czego obawiasz się w życiu?
W życiu staram się nie myśleć o swoich obawach i zmartwieniach, a każdy problem, który może się pojawić na mojej drodze, traktować jako wyzwanie.
10. Ulubiony gatunek muzyczny?
Kiedyś słucham tylko i wyłącznie mocnej, rockowej muzyki, a teraz mój gust muzyczny jest bardziej zróżnicowany i w sumie słucham wszystkiego po trochę, ale aktualnie uwielbiam dubstep.
11. Ulubione kosmetyki
Co do kosmetyków to nie mam jakiejś swojej ulubionej marki. Ale totalnym must have w każdej sytuacji musi być tusz do rzęs ;)


MOJE PYTANIA:

1. Jak zaczęła się Twoja historia z blogowaniem?
2. Kto jest Twoja ulubiona blogerka?
3. Skąd wziął się pomysł na Twoja nazwę bloga?
4. Jak często dodajesz posty?
5. Skąd czerpiesz inspiracje?
6. Co lubisz robić w wolnej chwili?
7. Jak widzisz siebie za 5 lat?
8. Bez czego nie wyjdziesz z domu?
9. Jakie jest Twoje najwspanialsze doświadczenie życiowe?
10. Twoja największa pasja?
11. Sposoby na relax?



Komentarze

 1. Dziękuję pięknie za nominacje, jestem zaszczycona! :D :*
  Też cudownie wspominam dzieciństwo i kocham czytać książki. :-) Cieszę się, że mogłam się tyle o Tobie dowiedzieć!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydajesz się ciekawą osobą...fajny post i dobrze, że otrzymałaś taką nominację.

  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za nominację, jednak od jakiegoś czasu nie odpowiadam na takie zabawy i chciałabym być konsekwentna, by nikomu nie było przykro, że na jego pytania nie odpowiedziałam :(
  Tak, opisywanie siebie jest ciężkie... i również bym nie potrafiła chyba wymienić osób, które mnie inspirują, bo jest ich trochę :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz